На Львівщині комісія ТЕБ і НС дозволила очну роботу деяким закладам освіти

Учні 1–4 класів, дошкілля, позашкілля та студенти закладів профтехосвіти навчатимуться у звичайному режимі. Враховуючи низхідну динаміку поширення коронавірусної інфекції, відповідне  рішення ухвалили  23 квітня під час позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НС.

За словами директора департаменту освіти і науки Олега Паски, для учнів молодших класів дистанційне навчання малоефективне. Він також розповів, що сьогодні 6100 працівників освіти вже пройшли процедуру вакцинації. Якщо динаміка буде позитивною, то область можуть віднести до «жовтої» зони епіднебезпеки.

«Ситуація із поширенням коронавірусу дещо стабілізувалась. За останній тиждень спостерігаємо зниження на 26,8 % кількість випадків захворювання. Коефіцієнт випадків інфікування зараз складає 20,3–20,1 при рекомендованому менш як 20. Раніше цей показник коливався від 27 до 28. Завантаженість ліжок з киснем — 69,2 %, за останню добу — 63,7 % при рекомендованій нормі менше ніж 65 %. Якщо надалі спостерігатиметься така ж тенденція і за 5 днів ми не вийдемо за межі рекомендованих норм — маємо шанси вийти із “червоної” зони епіднебезпеки», — пояснює директор обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Проте, показники можуть погіршитись внаслідок порушення норм карантину. Ризики, пов’язані із святковим періодом.

Відтак, обласна комісія ТЕБ та НС рекомендуватиме настоятелям храмів проводити релігійні заходи з обмеженням кількості парафіян, дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра та за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.