Рейс “Львів–Анталія” очима пілотів “Windrose” (фото, відео)

Вже зовсім скоро розпочнуться інтенсивні рейси у курортні міста Туреччини та Єгипту. А як відбувається ваша мандрівка, наприклад, у сонячну Анталію?

Ви купуєте тур, приїжджаєте до аеропорту, проходите реєстрацію та всі етапи контролю безпеки і потрапляєте в так звану «стерильну зону», де очікуєте на таку бажану відпустку, яка вже зовсім скоро стане реальністю.

Згодом, оголошують, що посадка на ваш рейс розпочалась і ви стаєте у чергу, щоб за декілька хвилин потрапити на борт літака.

Ось вже за 10-15 хвилин всі пасажири займають свої місця!

Бортпровідники ходять салоном та оглядають, чи всі пасажири пристебнуті та чи все добре. Згодом бортпровідники показують правила безпеки та розказують, як в випадку аварійної ситуації користуватися тим чи іншим обладнанням.

Ось вже за декілька миттєвостей літак починають буксирувати на магістральну доріжку, де згодом літак почне рух у бік злітно-посадкової смуги, яку займе та отримає дозвіл на взліт!

Стоп!

А як це все виглядає з кабіни пілотів? Сьогодні ми привідкриємо двері кабіни та покажемо як відбувається політ очима пілотів.

Ми виконали зліт з аеропорту «Львова», почали набір висоти та зайняли курс на курортну Анталію, яку вже за дві години можна буде побачити з кабіни пілотів та виконаємо посадку в Міжнародному аеропорту Анталії.

Фото, відео: Юрій Танчин

© Цей матеріал є виключно авторським. Повна або часткова републікація тексту чи фото без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав. Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.