Подорож львівського сміття: з допомогою GPS дізнались куди його вивозять

Сміття з львівських контейнерів для побутових відходів вивозиться не туди, куди потрібно. Сміття везуть у непризначені для цього місця.

Востаннє його зафіксували біля заказника «Торфовища Білогорща». Про це написала у “Facebook” депутатка від фракції Львівської міської ради Уляна Пак.

Львівські журналісти під час зйомок сюжету помістили у три сміттєві контейнери на Сихові GPS-трекери, які згодом простежили. З’ясувалося, що перший контейнер вивезли у село Малехів, Львівської області, де знаходиться перевантажувальна станція, з якої сміття везуть на Тернопільщину.

“Зазначені факти викликають обурення, оскільки місто з бюджету продовж 5 років додатково дотує вивезення сміття на полігони країни у розмірі майже 1 млн грн в день, — розповіла Уляна Пак.

Другий GPS-трекер разом із вивезеним сміттям потрапив на територію заказника «Торфовища Білогорща». А третій контейнер з твердими побутовими відходами було вивезено на територію неподалік Червонограду (с. Сілець), де за кількасот метрів від траси знаходиться стихійне сміттєзвалище.

Львівське сміття вивозиться всупереч екологічним нормативам на території, які не відведені для цього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.