Чоловік, який протягнув 1,5 кілометра собаку за автомобілем на Львівщині, отримав вирок суду (фото)

Яворівський районний суд Львівської області покарав чоловіка за жорстоке поводження з твариною. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 20 квітня. Обвинуваченого оштрафували на 17 тисяч гривень.

Подія трапилась 6 січня 2021 року. Чоловік перебував на господарстві своєї матері, там знайшов сусідського пса і металевим ланцюгом за ошийник прив’язав його до своєї машини.

Чоловік сів за кермо і протягнув тварину 1,5 кілометра. Собака не загинув, тому що дії чоловіка помітили і припинили сторонні особи. Але тварині завдано істотного болю і страждань — тілесні ушкодження у вигляді множинних уражень шкіри на всіх кінцівках, товчені рани із кровотечею.

У суді чоловік провину не заперечував. Пояснив, що приїхав до матері додому та побачив, що вона плаче, бо сусідський собака потовк їй кури. Пішов розбиратись до сусіда, але той спав п’яний, він розлютився та вирішив прив’язати собаку ланцюгом за ошийник до фаркопу свого автомобіля. Нібито хотів вивезти собаку за село, але боявся його брати в мішок чи перевозити іншим чином. Собака був не агресивний, на нього не кидався, як вважає чоловік, бо чув провину. Протягнув його близько 1 км (10 хв їзди) в напрямку до смт Шкло, Яворівського району, поки почув сигнал автомобіля та крики жінки. Чоловік вийшов і відчепив собаку. Той одразу втік в кущі і він його більше не бачив. Чи були рани в собаки, не знає. Те, що собака може по дорозі загинути, усвідомлював.

Чоловік щиро розкаявся та обіцяв більше подібне не вчиняти. Просив призначити мінімальне покарання.

Справа слухалася у спрощеному порядку, тобто суд заслухав тільки показання обвинуваченого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *