Чому Львівщину перевели у Києві з червоної зони епіднебезпеки одразу у жовту, оминувши помаранчеву

Тому що головний державний санітарний лікар побачив у Львівській області стабілізацію 5 показників.

З 00 год. 00 хв. 26 квітня на території Львівської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 квітня.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv. 

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в області спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення COVID-19 і є всі передумови перевести регіон з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки.

«Всі 5 показників,  за якими проводиться моніторинг, відповідають тим показникам, які зазначені в постанові Кабінету Міністрів. Бачимо спад захворюваності за останній  тиждень на мінус 27%, а за останні три тижні захворюваність зменшилась у два рази. Така сама ситуація і з госпіталізацією. За останній тиждень мінус 20%, а  за останні три тижні кількість госпіталізацій зменшилась у 2 рази», – зазначив Віктор Ляшко і додав, що також спостерігається стабілізація захворюваності на грип та ГРВІ.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 26 квітня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Львівській області.

Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, спрямовані на стримування поширення COVID-19.

Мер Львова не сподівався, що завтра настане жовта зона, але комісію скличе

Завтра Львівська область вийде з червоної зони

Вербна неділя у Львові без червоного карантину (доповнюється)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.