Львівські семінаристи знімають релігійні відео у TikTok та відповідають на питання у Instagram

Семінаристи навчалися на медіа курсах Українського католицького Університету і самі знімають, монтують і пишуть сценарії.

Семінаристи УГКЦ знімають релігійні відео у TikTok та відповідають на питання у Instagram. Серед тем блогерів «у чорному» – чи можна робити тату, хімія гріха, як ставиться церква до Гаррі Поттера та як переодягаються семінаристи. Також вони ведуть сторінку у Instagram, де відповідають на різні запитання підписників, повідомляє Суспільне.

Семінаристи навчалися на медіа курсах Українського католицького університету і самі знімають, монтують і пишуть сценарії.

Хлопці кажуть, так хочуть показати, що Церква є сучасною.

Читайте також: Піст – не час смутку. Владика Гудзяк про те, як підготуватись до свята Воскресіння

«Мені насправді подобається два відео TikTok, які також сподобались іншим. Один має 62 тисячі переглядів, інший – 37, 5 тисяч. Один з них це є «Хімія гріха», – розповідає співавтор проекту «Пізна. YOU» Мар'ян Бліхарський.

Також брати ведуть сторінку в Instagram, де розповідають про Бога і відповідають на питання підписників.

«Найчастіше ці запитання стосуються абсолютно різних тематик. Це може бути і якісь практичні питання про сповідь, про молитву, якісь різноманітні поради психологічного такого спрямування, так само це можуть бути питання щодо вчення Церкви, наприклад, різні моральні питання, щодо дошлюбної чистоти, або різних, скажімо, забобонів», – каже співавтор проекту Святослав Онишкевич.

Окрім цього, хлопці знімають відео про святих Церкви.

На сторінках в Instagram та TikTok мають майже по дві тисячі підписників та кажуть, конкретної цифри підписників за мету не ставлять, головне для авторів проекту – донести слово Боже та показати, що Церква крокує у ногу зі світом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.