На Львівщині помер священник УГКЦ Михайло Бучинський

Адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у Стебнику, помер на 60-му році життя.

Сьогодні, 25 квітня, помер протоієрей Михайло Бучинський, йдеться на Фейсбук-сторінці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Михайло Бучинський довгі роки був головним редактором єпархіальної газети «Жива вода», адміністратором парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Стебника.

«Із сумом повідомляємо, що сьогодні відійшов у Вічність протоієрей Михайло Бучинський. З усією єпархіяльною спільнотою сумуємо та щиро співчуваємо рідним та близьким», – йдеться у повідомленні.

Про подальший хід похоронних відправ повідомлять згодом.

Довідково

Отець Михайло Бучинський народився 14 травня 1961 року в с. Стінка Бучацького р-ну Тернопільської обл. У 1983 р. о. Михайло закінчив Сімферопольський державний університет, отримавши спеціальність вчитель географії. У 1994 р. – Львівську духовну семінарію Святого Духа, у 1996 р. – Інститут вищої релігійної культури при Кулю, а в 2000 р. – Люблінський католицький університет.

9 січня 1995 р. отримав священичі священня з рук владики Юліяна Вороновського в Катедральному соборі Пресвятої Трійці.

Починаючи з 1995 р. о. Михайло Бучинський був редактором газети «Жива Вода». З 2000 до 2007 рр. – працював сотрудником храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Стебник Львівської області. Відтоді (з 2007 р.) і до цього часу працював адміністратором парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у Стебнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.