У Львові обмежили дію пільг у транспорті. Львів’яни вимагають скасувати це рішення

На час локдауну у Львові за рішенням комісії ТЕБ і НС скасували дію пільг у громадському транспорті.

Від завтра, 27 квітня, у Львові діятимуть пільги у громадському транспорті лише з 11:00 по 16:00 год. Таке рішення сьогодні, 26 квітня, ухвалила міська комісія з ТЕБ і НС.

Читайте також: У Львові відкривають ТРЦ, ресторани та кінотеатри. Рішення комісії ТЕБ і НС 

Це рішення уже планують оскаржувати. Зокрема, ексдепутат Львівської міськради Ігор Дякович наголосив, що таке обмеження є незаконним, бо суперечить ст. 92 ( п. 1 і 6) Конституції України, а також ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Він закликав міського голову Андрія Садового скасувати це обмеження для тих, хто має на них право, зокрема для людей з інвалідністю.

Ігор Дякович наголосив, що люди з інвалідністю мають право на безкоштовний проїзд без виключень.

«Закликаю депутатів ЛМР негайно відреагувати на порушення Закону України щодо прав людей з інвалідністю», – розповів Ігор Дякович.

Додамо, що на час локдауну, посиленого карантину у Львові за рішенням комісії ТЕБ і НС скасували дію пільг у громадському транспорті. 

Уповноважена ВР із прав людини Людмила Денісова раніше повідомляла, що міському голові Львова винесли подання про скасування рішення міської комісії, яким порушувались права пільгових категорій на пільговий проїзд.

Вона наголосила, що органи місцевого самоврядування чи утворені ними комісії не мають жодних повноважень скасовувати (обмежувати) право пільгових категорій громадян на безплатний проїзд, гарантоване на законодавчому рівні. 

Читайте також: Дитсадки у Львові відновлюють роботу у звичному режимі

Нагадаємо, що від сьогодні, 26 квітня, у Львові скасовують посилений карантин, і місто, як і область, переходить до «жовтої» зони епіднебезпеки. Зокрема, працювати з дотриманням карантинних норм дозволили торговим центрам, усім магазинам, закладам культури, (театри, кінотеатри, музеї, галереї), закладам громадського харчування.

Від завтра, 27 квітня, діятимуть пільги на громадський транспорт з 11:00 по 16:00. Із 5 травня вийдуть на навчання 5-11 класів та зможуть почати роботу позашкільні гуртки. Дитячі садки повертаються до роботи у звичному режимі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.