Релігія на сучасний лад: львівські семінаристи створюють відео в Instagram і TikTok

Львівські семінаристи створили сторінки в Instagram і TikTok, куди викладають відео на тему татуювання, хімії гріха та як переодягаються семінаристи. Читайте новини Львова на VG Львів.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Семінаристи навчалися на медіа курсах Українського католицького Університету і самі знімають, монтують і пишуть сценарії. У соцмережах вони спілкуються з підписниками і відповідають на запитання, повідомляє suspilne.media.

“Найчастіше ці запитання стосуються абсолютно різних тематик. Це може бути і якісь практичні питання про сповідь, про молитву, якісь різноманітні поради психологічного такого спрямування, так само це можуть бути питання щодо вчення церкви, наприклад, різні моральні питання, щодо дошлюбної чистоти, або різних, скажімо, забобонів”, — розповів співавтор проєкту Святослав Онишкевич.

Таким чином хлопці хочуть показати, що церква — це не пережиток минулого чи щось нудне і старомодне. Вони знімають і монтують відео самостійно.

На сторінках в Instagram та TikTok вони вже мають майже по дві тисячі підписників. Для хлопців головною метою є донести слово Боже та показати, що церква крокує в ногу зі світом.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.