У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності журналіста на Львівщині

Поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження за за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста у Бродах. За словами журналіста, працівники одного з закладів громадського харчування перешкоджали йому проводити відеофіксацію порушення ними карантинних вимог, повідомила “Варта1”.

Так, 25 квітня, о 4:40 год, у відділення поліції № 1 Золочівського районного відділу поліції з заявою про перешкоджання професійній діяльності звернувся 24-річний мешканець міста Броди, журналіст-оператор місцевої телерадіокомпанії.

За словами заявника, з ним вчинили конфлікт працівники одного з закладів громадського харчування, розташованого у Бродах, під час того як він здійснював відеофіксацію порушення у закладі карантинних вимог.

За фактом дізнавачі відділення поліції № 1 Золочівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до трьох років.

Триває досудове розслідування, правоохоронці з’ясовують обставини події.

Нагадаємо, син мера Бродів вирвав камеру у журналістів видання “Броди онлайн” та розбив її. Про це повідомляє бродівський журналіст Сергій Нікішин, у “Facebook”.

Сталось це безпосередньо під час виконання журналістом його службових обов’язків.

“Син міського голови Белей Іван Анатолійович зухвало вирвав нашу відеокамеру телеканалу з моїх рук та розбив її, разом з іншими приладами. Єдина камера, наш хліб — відібрана і знищена. Камера, яка працювала для громади міста Броди, а не для Белея — знищена”, — пише Нікішин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.