На вулиці Шевченка у Львові висадили понад 30 лип. Фото

Допомогли в цьому львівські садівниці Любов Мандрик та Анна Коляда.

На вулиці Шевченка у Львові висадили 36 лип. Допомогли в цьому львівські садівниці Любов Мандрик та Анна Коляда. Про це повідомила в себе на Фейсбуку керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

«Дійсно, посадковий сезон закінчується, а дерев на Шевченка далі немає. Вдалося заскочити в останній вагон поїзда, і «Львівавтодор» знайшов можливість домовитися з підрядником про посадку за кілька днів. Підсумок +36 якісних лип», – пише вона.

Читайте також: Як у Львові ремонтують вулицю Шевченка. Фоторепортаж

Нагадаємо, що під час реконструкції вулиці Шевченка у Львові мали зрізати 31 дерево, замість них мали ж висадити 23 нових. 

Реконструкцію третьої частини вулиці Шевченка, а саме ділянку від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної, виконуватиме компанія «Онур Конструкціон». Понад кілометр вулиці відремонтують за 186,6 млн грн. Попередня вартість робіт становила 194,7 млн грн.

У «Львівавтодорі» початку робіт на цій ділянці ще не називають. Підприємство уклало договір із ТзОВ «Онур Конструкціон» на виконання робіт. «Львівавтодор» скерує документи у ДАБІ, інспекція має надати дозвіл на початок робіт. Роботи триватимуть 10 місяців.

Фото Олександри Сладкової 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.