“Хлопець у підсумку виявився бійцем”: рятувальник, який знайшов тіло загиблого туриста у Карпатах

Вчора, 27 квітня, під час пошукових роботах в Березниках було знайдено тіло Олексія, який зник ще у лютому. Про це написав рятувальник Evgen Evgen.

“Дві групи рятувальників з Мукачева та Ужгорода вийшли знову на “містичну” вирубку, де загубився Олексій. Напередодні зі штабу ДСНС принесли квадрокоптер з відеокамерами високої роздільної здатності та просканували вирубку і схили, які примикають до неї. На вирубці Опаленик В. І. дістав ноутбук і ми почали переглядати результати сканування. На жаль, це нам не допомогло. Після короткої наради ми розділилися на три пошукові групи. Одна продовжувала пошуки на вирубці, друга на східному схилі, де сніг частково розтанув, а ми з Василем на снігоступах вирішили пройти траверсом всі схили, що примикають до вирубки по кромці лісу. Траверс виявився не простий, круті засніжені схили близько 40 градусів.

Через три години ми майже завершили його, залишилося спуститься в глибокий кулуар з водою який починався з відрогу г.Магура. Тіло Олексія лежало на дні кулуара… Він зірвався на сніжно-льодовому схилі р. Магури не дійшовши до вершини метрів 300. Хлопець у підсумку виявився бійцем, переночувавши в районі вирубки без бівачного спорядження в 15 градусний мороз. Вранці піднявся на відріг Магури — далі фатальний зрив…”, — написав рятувальник.

Транспортувальні роботи тіла по лавинонебезпечному схилу будуть виконані сьогодні.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.