Забив молотком матір, дружину та дітей: у Вінниці суд призначив вирок чоловікові (фото, відео)

Сьогодні, 27 квітня, завершився судовий процес над 32-річним вінничанином, який, 31 грудня 2018 року, у власній квартирі в м. Вінниці, молотком розправився з власною матір’ю, дружиною та двома малолітніми дітьми. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

З допомогою камер відеоспостереження поліцейським вдалося похвилинно відновити події того вечора. Вони встановити та опитали усіх людей, які того дня заходили у під’їзд будинку, де було вчинено вбивство чотирьох людей. Найстрашніші підозри поліцейських підтвердились — матір, дружину та малолітніх дітей, віком 3 та 7 років, вбив глава родини, але він це категорично заперечував. Зізнався у вчиненому він, коли поліцейські зібрали беззаперечні докази його провини та, зокрема, знайшли знаряддя вбивства. Поліцейським довелося перевірити декілька тонн сміття на вінницькому сміттєзвалищі, щоб знайти пакет з закривавленим молотком.

Після жорстокої розправи з рідними чоловік поїхав у інший мікрорайон міста та у смітник викинув речові докази. Після цього пішов купляти новорічні подарунки своїй іншій родині. Саме це — наявність іншої родини та намагання розірвати старі стосунки стала причиною розправи з рідними.

Під час досудового розслідування вину підозрюваного підтвердили проведені молекулярно-генетична та криміналістичні експертизи. На знайденому у смітнику молотку виявлені ДНК підозрюваного, вбитих жінок та дітей.

У судових засіданнях підсудний переконував суддів, що він на момент вчинення вбивства не усвідомлював своїх дій. Проведені амбулаторна та стаціонарна психолого-психіатричні експертизи засвідчили, що свої дії він усвідомлював та є осудним. Досудове розслідування та судовий розгляд цієї справи тривали більше двох років. Сьогодні, 27 квітня, підсудному колегія суддів оголосила вирок за п. 1, п. 2 ч. 2 ст. 115 ККУ (умисне вбивство) та призначила покарання — довічне ув’язнення.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.