Швейцарська компанія інвестуватиме 250 млн євро у новий завод на Львівщині

за умови успішного проходження всіх процедур, передбачених законом, новий завод може запрацювати у 2023-2024 роках.

Компанія «Свісс Кроно» готова інвестувати 250 мільйонів євро у новий завод на Львівщині. Із трьох заводів компанії, розташованих в Україні, один розміщений у м. Кам’янка-Бузька, і зараз компанія планує розширити виробництво саме тут. 

Представники компанії звернулися до місцевої громади щодо виділення земельної ділянки поруч вже з діючим заводом. Водночас голова Львівської ОДА Максим Козицький пообіцяв сприяти цього проєкту на всіх рівнях. Таку ж позицію висловила голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула. 

«Ми абсолютно «за» розширення виробництва, оскільки реалізація такого проєкту дозволить створити нові робочі місця, суттєво збільшити надходження до місцевих бюджетів», – цитує його пресслужба Львівської ОДА.

За словами керівника ТОВ «СВІСС КРОНО» Анджея Зайонса, за умови успішного проходження всіх процедур, передбачених законом, новий завод може запрацювати у 2023-2024 роках.

Додамо, що компанія входить до швейцарської групи Swiss Crono Group і займається виробництвом меблевих плит, ОСБ-плит, підлогового покриття, інтер’єрних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.