Український спідвеїст, який отримав травми на тренуванні у Польщі, перебуває в медикаментозній комі

Український спідвеїст Андрій Карпов перед стартом Другої ліги спідвею отримав серйозні травми на тренуванні в Грудзендзі (Польща). У результаті падіння гонщик отримав перелом дев’яти ребер і прокол легені, травми загрожували його життю.  Карпов успішно переніс операцію, внутрішню кровотечу було зупинено. Зараз гонщик у комі, його стан оцінюють як важкий.

Про це повідомляє Lb.ua.

Карпов, який виступає за команду “Сталь” (Жешув), ішов третім під час тренувального заїзду, проте на виході з повороту вилетів за межі траси, де вже не було повітряних огорож.

34-річний українець добре відомий усім польським любителям спідвею. У 2016–2017 роках він грав у “PGE Ekstraliga” за “Фалубаз” (Зелена Гура), перший же сезон закінчив із хорошим середнім результатом 1,452 очка за серію.

Як зазначається на сторінці Andriy Karpov #87 у “Facebook”, «мали розмову з лікарем з відділення інтенсивної терапії, де зараз перебуває Андрій. Його стан все ще серйозний, але стабільний. Ситуація не покращилася і не погіршилася. Андрій зараз перебуває у фармакологічній комі. Проводяться подальші дослідження, щоб виключити інші травми».

Як повідомлялося, спортсмен з Львівщини отримав важкі травми під час тренувань у Польщі.

Андрій КарповФото: “Facebook”

 

 

 

 

Tags: Андрій Карпов, спідвей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.