Lufthansa запустила прямі рейси з Франкфурта до Львова

У п’ятницю, 30 квітня, в міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького водяною аркою зустріли новий регулярний рейс Lufthansa за маршрутом Франкфурта-на-Майні-Львів.

Як повідомляє пресслужба аеропорту, рейси будуть виконуватися спочатку 3 рази на тиждень – по середах, п’ятницях і неділях, а з 1 червня частота збільшиться до 6 на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, четвергах, п’ятницях, неділях).

«Після більш ніж 12 років прямого сполучення між Львовом і Мюнхеном Lufthansa пропонує своїм мандрівникам із західної України ще більше можливостей завдяки зручному сполученню у Франкфурті», – зазначив генеральний директор з продажу в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак.

Франкфурт є основним транзитним вузлом Lufthansa і одним з найбільших хабів Європи (в рейтингу європейських аеропортів в 2019 році зайняв 4 місце за кількістю перевезених пасажирів). Авіакомпанія пропонує пересадки в цьому аеропорту в інші точки світу, включаючи Америку і Азію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *