Львівська опера відновила роботу після карантину. Репертуар на святкові дні

Театр впродовж святкових днів можна відвідати з індивідуальною оглядовою екскурсією.

Львівська національна опера після послаблення карантинних обмежень знову відчинила свої двері для відвідувачів. Артисти впродовж Великодніх свят представлять глядачам вистави та концертні програми вже 1 та 3 травня.

Як додають у пресслужбі Львівської ОДА, також театр впродовж святкових днів (30 квітня, 1 та 3 травня) можна відвідати з індивідуальною оглядовою екскурсією.

1 травня, субота, о 16:00 – балет «Кармен-сюїта» Ж. Бізе-Р. Щедріна

Запальна та пристрасна історія прекрасного і трагічного кохання, що відтворена в емоційному танці на сцені театру. Виконують артисти балету та оркестр театру під орудою диригента, заслуженого артиста України Юрія Бервецького.

3 травня, понеділок, о 18:00 – концерт «Моцарт-Гала»

Легендарна постать композитора Моцарта овіяна міфами та домислами. Натомість його музика – правдива, світла та життєствердна. Найвідоміші арії та ансамблі з опери «Дон Жуан», «Так чинять всі» та «Весілля Фігаро» виконують солісти та оркестр театру під орудою диригента, заслуженого артиста України Юрія Бервецького.

У Львівській опері також нагадують про необхідність дотриманням правил протиепідемічної безпеки. Із детальним переліком заходів можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що до 150-річчя з дня народження Соломії Крушельницької Львівська національна опера планує особливу подію – провести благодійний аукціон, кошти з якого підуть на відновлення музею всесвітньо відомої оперної співачки. Вторговані кошти підуть на реставраційні роботи у будинку співачки на вул. Крушельницької, 23, де тепер є музей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *