У Львові конвоїри тренували приборкання непокірних арештантів

Особлива увага була звернена на нештатні ситуації, такі як напад, втеча, непокора та поранення одного з військовослужбовців.

На базі контрольно-диспетчерського пункту 2 Галицької бригади Нацгвардії України у місті Львові, пройшли тактико-спеціальні навчання за участі батальйону конвойної служби ГУ НП у Львівській області та військовослужбовців 1 батальйону бригади, які виконують завдання з конвоювання екстрадиції та охорони підсудних, засуджених та осіб взятих під варту. 

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ, пише Dailylviv.  

Нацгвардійці, під час навчань, продемонстрували порядок дій, які вони виконують під час виконання завдань з конвоювання. Особлива увага була звернена на нештатні ситуації, такі як напад, втеча, непокора та поранення одного з військовослужбовців. 

«Обмін досвідом – надзвичайно важливий для наших відомств, – говорить начальник служби з конвоювання та охорони підполковник Валерій Демчук. – На цих заняттях ми продемонстрували нашу роботу. Цього разу були залучені і інструктори, які показали, як надавати домедичну допомогу у разі поранення та порядок поводження зі зброєю для більшої ефективності її використання у кризових ситуаціях. Залучали й черговий підрозділ, який використовують у разі виникнення нештатних ситуацій під час виконання завдань з конвоювання». 

Поліцію озброять електрошокерами

У Львові відео з камер спостереження допомогло знайти викрадачів 800 тисяч гривень (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *