До Львова вперше прилетів літак Lufthansa із Франкфурта

Із середніх віків Франкфурт належить до відомих міських центрів Німеччини.

Сьогодні, 30 квітня, німецька авіакомпанія Lufthansa виконала перший рейс із Франкфурта до Львова. Про це повідомили у Міжнародному аеропорту «Львів».

У травні Lufthansa виконуватиме рейси чотири рази на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці, щонеділі. З 1 червня частота збільшиться до шести рейсів на тиждень: усі дні, крім неділі.

Вартість квитків в обидві сторони від 4420 грн.

Франкфуртський аеропорт є одним з найбільших хабів Європи та головний хаб Lufthansa. Авіакомпанія пропонує пересадки з Франкфурта в багато країн світу, включаючи країни Америки та Азії.

Читайте також: Які рейси відкриють у Львівському аеропорту найближчим часом. Перелік

Нагадаємо, що Lufthansa з 1 лютого не пускає на борт своїх літаків пасажирів у звичайних медичних масках, а тільки у масках з посиленим захистом класу FFP2 і вище.

Наразі для українців заборонений режим тимчасового в’їзду у Німеччину, окрім громадян, які є членами родин громадянина ЄС, громадян, які мають право на довгострокове перебування в державах-членах ЄС (дозвіл на перебування/довгострокова віза, наприклад, для навчання або роботи), та дипломатів, членів екіпажів літаків тощо. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.