До Великодня сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримають продуктові набори

150 продуктових наборів уже підготували фонд «Рідні» разом із «Компанією Ензим».

Благодійний фонд «Рідні» спільно з «Компанією Ензим» організували акцію для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, завдяки підтримці «Ензиму» та волонтерам вдалось сформувати 150 продуктових наборів. У них кожна сім’я зможе знайти усе, що потрібно до столу, а також інгредієнти для святкової випічки, які виготовляє компанія.

За словами керівниці благодійного фонду Мар’яни Романяк, підтримка сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, – одне із найважливіших завдань фонду «Рідні».

«Саме так ми даємо дітям більше можливостей зростати з рідними, а не в дитячих будинках. Ми зробили 150 сімей щасливішими і вкотре нагадали про те, що світ не без добрих людей. Дякуємо нашими партнерам за це», –каже Мар’яна Романяк.

Генеральний директор «Компанії Ензим» Андрій Цегелик наголосив, що компанія «Ензим» є перш за все львівським виробником, тому і доєдналася до формування продуктових наборів для львів'ян.

Читайте також: Усиновлення крок за кроком. Як у Благодійному Фонді «Рідні» допомагають стати батьками

«Підготовка до Великодня – це для нас особливий період, адже на «Львівських дріжджах» «виростають» тисячі пасок по всій Україні. І тому ми вирішили допомогти у підготовці до цього світлого свята тим львів’янам, хто через різні обставини не має такої можливості», – зазначив Андрій Цегелик.

Довідково

«Рідні» – благодійний фонд, який працює в Україні з 2012 року. Протягом років фонд втілює проєкти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні та освітні програми для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. А також забезпечує консультаційний та освітній супровід для дорослих, зокрема усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Партнерська публікація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.