Львівські медики вилікували вагітну жінку із важкою формою коронавірусу

Жінка на 34 тижні вагітності народила сина. Сьогодні його виписали додому.

Львівські медики вилікували жінку із важкою формою коронавірусу, яка була на 34 тижні вагітності. Сьогодні додому виписали її новонародженого сина. Він, через хворобу матері, народився трохи раніше з вагою 1400 грамів. Про це йдеться на Фейсбук сторінці КНП «Пологовий клінічний будинок 1 Львова».

Читайте також: Коронавірус у вагітних. Як захиститися, чи можна вакцинуватися і які є ризики для дитини

«Найкращий передсвятковий подарунок. До нас у відділення завітала наша пацієнтка, яку знали всі. Знали через вкрай важкий перебіг коронавірусної хвороби: важка двобічна пневмонія з дихальною недостатністю, і це на 34 тижні вагітності. Сьогодні додому виписують її синочка Остапчика, який з‘явився на світ на 34 тижні вагітності під час ургентної операції кесарського розтину з вагою всього 1400 грамів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Львові медикам вдалось врятувати дружину священника Петра Терлецького – Катерину, яка на 27-му тижні вагітності захворіла на коронавірус.  У жінки через Covid-19 було ураження легень на понад 90%. Через критичний стан жінці провели кесаревий розтин. Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. У січні жінку виписали із лікарні, а маленьку Даринку – на початку лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.