У Львові планують відкрити Генеральне консульство Туреччини

У посольстві уже підбирають кандидатуру на посаду почесного консула Туреччини у Львові.

У Львові планують відкрити Генеральне консульство Туреччини. Про це заявив сьогодні, 30 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький за підсумками зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ахметом Гульдере.

«Пан посол приїхав до Львова, аби організувати візит до нашого міста міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу. Турецькі партнери зацікавлені у тісній співпраці з Львівщиною. У посольстві уже підбирають кандидатуру на посаду почесного консула Туреччини у Львові. А в недалекій перспективі планують відкрити тут Генеральне консульство», –повідомив Максим Козицький. 

Читайте також: Посольство США планує збудувати у Львові Аmerica Нouse

Голова Львівської ОДА також наголосив, що турецьке агентство зі співробітництва та координації ТІКА інвестує чималі суми в соціальні проєкти на Львівщині. Зокрема, зараз веуться перемовини стосовно ремонту Підбузького геріатричного пансіонату. Турецькі партнери розглядають можливість фінансування капітального ремонту їдальні та банно-прального комплексу, закупівлі для цих приміщень сучасне обладнання.

Нагадаємо, що Посольство США планує збудувати у Львові America House – центр культурного обміну, такий, як є у Києві.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.