Інституту конвеєробудування у Львові продали з другої спроби за 90 мільйонів гривень

Стартова ціна акцій становила 118 тисяч гривень, а зросла під час аукціону до 90 мільйонів гривень.

Проєктно-Конструкторський Інститут конвеєробудування у Львові, що на вулиці Базарній,20 продали за 90 мільйонів гривень через платформу «Prozorro.Продажі». Торги відбулися 30 квітня, найкращу ціну запропонувало ДП «Альянс Комерсант».

На продаж, регіональне відділення Фонду держмайна, виставляли пакет акцій розміром 72,7% статутного капіталу ПрАТ «Проєктно-конструкторський інститут конвеєробудування». Йдеться про 19 приміщень, гаражів і корпусів. Також підприємство володіє земельною ділянкою поблизу Краківського ринку.  ТзОВ «Краківський Ринок» раніше було орендарем приміщень інституту.

У торгах 30 квітня взяли участь вісім покупців. Стартова вартість акцій була 118 тис. грн, під час аукціону ціна зросла у кількасот разів. Найбільшу суму – 90 мільйонів гривень, запропонувало ДП «Альянс Комерсант», на другому місці в аукціоні була компанія ТОВ «Галицька гільдія консалтингу», вона запропонувала  80 млн грн.

За інформацією із аналітичної системи YouControl, «Альянс Комерсант» зареєстроване у Львові 26 років тому. Основний вид діяльності компанії – неспеціалізована оптова торгівля. Кінцевий бенефіціарний власник підприємства – львів’янка Тетяна Ушкова. Утім серед уповноважених осіб (підписантів) вказаний Володимир Янків.

Він, до речі, пов’язаний із ТОВ «Галицька гільдія консалтингу», компанією, яка також брала участь у торгах, запропонувала 80 мільйонів гривень за акції. Володимир Янків вказаний як засновник цієї компанії. Вона займається діяльністтю у сфері права.

Читайте також: Лопатинський спиртзавод на Львівщині продали за 50 мільйонів

Інститут конвеєробудування є єдиним в Україні спеціалізованим проєктно-конструкторським інститутом із розробки та проєктування конвеєрів. У їхньому технічному архіві є понад 30 видів обладнання транспортних систем для механізації робіт, які були поставлені на виробництво більше 2-х тисяч підприємств. Сьогодні в інституті працюють 22 робітники.

Зазначимо, що власниками ПрАТ «Проєктно-конструкторський інститут конвеєробудування», за даними платформи Youcontrol, є регіональне відділення Фонду держмайна у Львівській області (72%), ТзОВ «Краківський Ринок» (22,4%) та ще 42 особи мають частку 4,8%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.