Поліціянти можуть складати адмінпротоколи навіть у церквах

Правоохоронці, які заступають на службу у святкові дні під час Великодніх богослужінь, не лише стежитимуть за порядком, але й контролюватимуть дотримання карантинних обмежень. А у випадку ігнорування зауважень – притягуватимуть порушників до адміністративної або ж кримінальної відповідальності.

Участь у Великодніх богослужіннях візьмуть близько мільйона вірян – поліція готова забезпечити безпеку і дотримання карантинних обмежень.

Про це повідомила Національна поліця України, пише Dailylviv.

За попередньою інформацією, святкові богослужіння проводитимуться у майже 14 тисячах храмах. Відтак на службу заступить понад 21 тисяча поліцейських, які перебуватимуть поблизу культових споруд, а також стежитимуть за безпекою на автошляхах та біля місць відпочинку громадян.  

Попередньо святкові богослужіння з нагоди святкування Великодня можуть відвідати більше мільйона вірян. Тож публічну безпеку і порядок громадян забезпечуватимуть понад 29 тисяч правоохоронців: 21,1 тис. поліцейських, 1,6 тисячі військовослужбовців НГУ, 1,4 тис. курсантів закладів МВС, а також працівники ДСНС.

Правоохоронці, які заступають на службу у святкові дні, не лише стежитимуть за порядком, а й контролюватимуть дотримання карантинних обмежень.  При цьому вони проводитимуть передовсім роз’яснювальну роботу, а у випадку ігнорування зауважень – притягуватимуть порушників  до адміністративної або ж кримінальної відповідальності. Тому поліцейські закликають громадян дотримувати карантинних обмежень, зокрема – соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.