Росія не змінює своїх ворожих дій щодо інших держав

Речник міністра-координатора спецслужб Польщі вважає, що зі зміною посла Росії у Білорусі посилиться ворожа і агресивна пропаганда проти Польщі, НАТО і Заходу.

Росія не змінює своїх ворожих дій щодо інших країн. Оголошення рішення про виведення військ від України жодним чином не слід трактувати як відмову Кремля від агресії проти інших держав. Навіть виведення останньої партії військ, відправленої у район України, не змінює загрози для Києва. У цьому переконаний речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин.

Жарин нагадує, що Росія все ще веде війну проти України, окупуючи її територію та створюючи додатковий політичний та військовий тиск. Росія залишається країною, яка є реальною загрозою для інших. Невеликими кроками вона збільшує свої можливості впливу і здатність здійснювати ворожі дії проти Заходу, – підкреслює політик.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.

«Це добре видно у відносинах між Росією та Білоруссю. Кремль крок за кроком реалізує свої задуми щодо посилення контролю над Мінськом. Зміна російського посла в Мінську може бути символом посилення тиску, який Росія чинить на Білорусь. Призначення на цю посаду Євґєнія Лук’янова, досвідченого представника російської номенклатури, означає посилення курсу Кремля щодо Аляксандра Лукашенки. Початок місії Лук’яновим може також означати посилення ворожої щодо Польщі пропаганди з боку Мінська. У минулому Лук’янов брав участь у просуванні кремлівської пропаганди, спрямованої проти Польщі, НАТО та ЄС щодо подій під час Майдану в Україні», – написав Станіслав Жарин.

Призначення Євґєнія Лук’янова на посаду посла Росії у Білорусі означає посилення тиску Москви на Мінськ, переконаний речник міністра-координатора спецслужб. За його словами, попередній російський посол у Білорусі, реалізуючи політику Кремля, дозволяв Лукашенці зберігати удавання незалежності, обмежуючи до необхідного мінімуму двосторонні консультації. Жарин вважає, що зі зміною посла позиція Лукашенки може значно послабитися і це очевидний сигнал, що Кремль систематично підпорядковує собі Лукашенку.

«Лук’янов є досвідченим представником російської номенклатури – безпосередньою людиною і, коли того вимагає ситуація, агресивним у ЗМІ. Він був одним з найактивніших промоутерів російських тез із звинуваченнями НАТО та ЄС у фінансуванні Майдану в Україні та вказуванням на Польщу як країну, де готували „бойовиків Заходу”. Коли він займе свою посаду, агресивна пропаганда щодо Польщі з боку Мінська може бути посилена», – пише Жарин.

Зеленський хоче зустрітися з Путіним будь-де, окрім Києва

У глорифікації дивізії Галичина винен Кличко, – офіс президента

Три найбагатших депутати Львівської облради – з Європейської солідарності

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.