Ставок, колії та більше смуг: вулицю Вітовського реконструюють

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив ескізний проєкт реконструкції вулиці Вітовського. Тут навіть передбачили місце для відновлення ставка. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Так, тут планують дещо звузити смухи руху, аби збільшити їхню кількість до трьох смух. При цьому не зміниться ширина проїзної частини, а також практично на звужуватимуть хідники. Зарезервували й місце для відновлення ставу.

«Є можливість зробити безпечні зупинки, а досить складне перехрестя з перетину кількох вулиць (Сахарова – Вітовського – Лукіяновича – Коперника – Нечуя-Левицького – Героїв Майдану) буде мати абсолютно нову структуру. Будуть відокремлені смуги для громадського транспорту, для майбутнього закладаємо колію на вул. Коперника, і закладаємо поворот колії ліворуч з вул. Сахарова на вул. Нечуя Левицького, щоб можна було зробити додаткові маршрути на залізничний вокзал», – доповів заступник директора Департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Вулицю Вітовського реконструюють. Фото: Львівська міська рада

Вулицю Вітовського реконструюють. Фото: Львівська міська рада

Вулицю Вітовського реконструюють. Фото: Львівська міська рада

Цей проект спробують подати на фінансування від Світового банку по екологічній складовій.

Нагадаємо, у Сихівському районі Львова створять громадський простір із незвичайним фонтаном. Водограй утворюватиме хмари туману заввишки з триповерховий будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.