В Укравтодорі запевнили, що швидко і якісно відбудують міст через річку Західний Буг, який обвалився на Львівщині

Міст через річку Західний Буг біля села Гайок на Львівщині, який обвалився 3 травня, був включений до списку Національної програми відновлення мостів і його реконструкція була запланована на цей рік.

Роботи там мали розпочатися уже найближчим часом, повідомляє у себе в Facebook Укравтодор, пише Dailylviv.

“Минулого року ми вже мали ситуацію, в якій через обвал мосту були вимушені оперативно будувати новий. Йдеться про міст через річку Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький – Запоріжжя у Дніпропетровській області. За 7 місяців переправу було повністю відновлено. Аналогічно буде реконструйовано переправу через Західний Буг: оперативно та якісно”, – розповіли в Державному агентстві автомобільних доріг.  

Як зазначається, у 2020 році Служба автомобільних доріг у Львівській області провела тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту цього мосту. Переможцем тендеру стала компанія ТОВ СІНК ПЛЮС МІКК. Орієнтовна вартість реконструкції – 74 млн грн. 

“Проєкт реконструкції вже найближчим часом буде представлено техраді Укравтодору та секції 5 ДерждорНДІ. Вже після цього буде оперативно визначено підрядника й у максимально короткі терміни розпочнуться будівельні роботи”, – запевнили в Укравтодорі. 

Станом на неділю, 3 травня, Укравтодор одразу організував об’їзд за такою схемою: якщо їхати у напрямку зі Львова, то треба доїхати до міста Кам’янка-Бузька, там повернути ліворуч і їхати у напрямку міста Великі мости. Далі дорогою Р-15 до міста Червоноград, а звідти дорогою Т-14-10 до міста Радехів. У зворотному напрямку діє аналогічна схема руху.

Великогабаритні транспортні засоби скеровуватимуть на автодорогу М-06 Київ-Чоп, повідомляє партульна поліція Львівської області.

Нагадаємо, що масштабне обстеження мостового господарства на початку 2020 року показало, що негайного ремонту потребують 895 штучних споруд по всій Україні. З них 169 – вже у передаварійному стані. Основна причина такого результату – відсутність належного фінансування й ігнорування проблеми десятиліттями.

У квітні 2020 року за ініціативи Президента України стартувала Національна програма відновлення мостів у рамках програми “Велике будівництво”. ЇЇ ціль – оновити майже 1400 штучних споруд до 2025 року. Результат минулого року – оновлено і побудовано 158 штучних споруд. План на цей рік – мінімум 160 штучних споруд. Для порівняння – у 2018-2019 роках оновлювалося лише 30-40 по всій країні.

Упав міст на дорозі Львів-Луцьк: Служба автодоріг оприлюднила схему об’їзду

На Львівщині обвалився міст поблизу Кам’янка-Бузької (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.