У мережу супермаркетів Дніпра та Львова потрапило канцерогенне печиво (фото)

 

У продуктовому супермаркеті мережі “АТБ” у Дніпрі виявили печиво, яке має в складі канцерогени. Ці солодощі виготовляли в Польщі, проте небезпечні складники постачали з іншої країни Європи.

Про це з посиланням на повідомлення Держпродспоживслужби пише “24 канал”. Після лабораторних досліджень продукції з магазину на вулиці Олександра Поля це стало відомо. Також таке печиво постачали у Львівський магазин “Форвард–КД” на вулиці Бузковій, 2.

Канцероген містила пальмова олія, яку використовував виробник солодощів. Фахівці виявили там 3-монохлор-1,2-пропандіолу. Шкідливу пальмову олію виготовила Німецька компанія “Olenex Edible Oils GmbH”, Brake.

 

Небезпечний продукт виробили в Польщі. Його виробником є компанія “Bogutti Sp. Z.o.o.”, “Zlotoklos”.

Видання 056.ua повідомляє, що мовиться про печиво з апельсиновим кремом і шоколадними крихтами “Bogutti LA GUSTOSA”.Додамо, що канцерогенами називають речовини, які сприяють утворенню та розвитку ракових захворювань. Їх використання у харчових продуктах є порушенням Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Відповідно до цього закону продавець такої продукції має негайно розпочати вилучення продуктів із продажу. Після цього мережа має відзвітувати про це Держпродспоживслужбі.

   

 

 

 

1 Відповідь

  1. Анонім :

    Де фото?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.