У Львові очищатимуть території від покинутих авто (фото)

 

Комунальні служби міста ведуть активну роботи з очистки територій від покинутих авто. Власники машин повинні по-господарськи ставитися до свого майна і не залишати його на прибудинковій території, біля проїзних вулиць та ін. Це не естетично і може створювати небезпеку. Про це повідомила сьогодні Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Зокрема у Львові таких покинутих автомобілів нарахували 58 одиниць.

«На початку квітня спільно з районними адміністрацію ми провели інвентаризацію покинутих авто на території міста. Далі подали запити у сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, дали їм номери покинутих авто й натомість отримали інформацію про власників. Відтак, звернулися до реєстру територіальної громади й одержали інформацію про місце проживання власників. Маючи цю інформацію, управляючі компанії, районні адміністрації розпочали роботу з власниками. Власникам дають попередження, що в 10-денний термін авто необхідно забрати. На прохання власників, допомагали їм перевести авто у гараж. Якщо авто не забирають, то залучаємо евакуатори і в примусовому порядку забираємо машину на штрафмайданчик”, — розповіла Ірина Маруняк.

 

Так, на кінець квітня, в процесі проведеної роботи, 20 автомобілів забрали самі мешканці, а 6 забрано за допомогою евакуатора на штрафмайданчик. Зараз залишається 28 авто. Робота у даному напрямку продовжується.

У міській раді обіцяють проводити щомісяця будемо проводити рейди.

“Відзначу, що зараз, коли мешканці бачать, що ми забираємо старі, покинуті авто або ж спонукаємо власників це робити, на «гарячу лінію» почали надходити повідомлення, де є покинуті машини. Ми беремо ці адреси в роботу і працюємо. Однак, хочу звернутися до мешканців-власників машин, щоб вони по-господарськи ставилися до свого майна і не залишали пошкоджені авто на прибудинковій території, біля вулиць. Це не естетично і створює небезпеку, коли авто пошкоджене, розбиті вікна. Прибудинкова територія має бути прибраною, гарною, там повинні відпочивати діти і старші люди, і це аж ніяк не місце, аби залишати старі, аварійні машини”, — додала Ірина Маруняк.

   

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.