Укрзалізниця влаштувала «пекло» пасажирам поїзда Львів – Маріуполь (ФОТО)

 

Залізничний перевізник Укрзалізниця ще до початку спекотного сезону почала влаштовувати пасажирам “пекло”. Причому таке відбувається у вагонах класу “люкс” (СВ), де за нормативами мають працювати кондиціонери.

Як пише РБК-Україна, на перевізника поскаржилися у “Facebook”-спільноті “Громадський контроль «Укрзалізниці»”.

Пасажири розповіли, що у вагоні підвищеного комфорту поїзда 69/70 “Львів–Маріуполь” не працює кондиціонер. Хоча літні норми температури (+22… +26 градусів) за правилами діють з 1 травня по 30 вересня.

“За дві поїздки в вагоні класу люкс 01.05.2021 та 10.05.2021 жодного разу не працював кондиціонер. Точніше, в першій поїздці його таки запустили, але пропрацював він недовго, бо він не був підготовленим певним чином до перевезень. Провідник вагону та електромеханік дійсно всіляко намагалися налагодити його роботу, але марно. Провідниця при цьому принесла вибачення”,говориться в повідомленні.

Під час поїздки 10 травня його навіть не намагалися увімкнути. А система вентиляції в поїзді не справляється, тому пасажири вимушені “пектися” при температурі +27 градусів на тіньовому боці при відчинених вікнах.

 

“Провідник відповів, що вагон тільки з ремонту, тому кондиціонер несправний. Пардон, але це як розуміти? Невже це нормально для вагону класу “люкс” (СВ), це не плацкарт все ж таки”,додали обурені пасажири.

Після дзвінка на гарячу лінію з’ясувалося, що вагон ще не підготували до літніх перевезень. Однак за правилами це мало статися ще 10 травня.

«За дві поїздки в вагоні класу люкс (СВ) поїзда 69/70 “Львів–Маріуполь” 01.05.2021 та 10.05.2021 жодного разу не працював кондиціонер. Точніше, в першій поїздці його таки запустили, але пропрацював він недовго, бо він не був підготовленим певним чином до перевезень. Провідник вагону № 4 та електромеханік намагалися налагодити його роботу, але марно. Провідниця при цьому принесла вибачення.

При поїздці 10 травня, ніхто навіть не намагався його увімкнутибо, судячи з усього в цьому не було сенсу. Ефективність системи вентиляції теж можна поставити під сумнів, бо з тіньового боку в коридорі при відчинених вікнах було +27. Провідник відповів, що вагон тільки з ремонту, тому кондиціонер не справний. Невже це нормально для вагону класу «люкс» (СВ), це не плацкарт все ж таки.

Також при поїздці 10 травня був ще один неприємний момент, який цілком на совісті провідника. При посадці в Львові на місцях не було звичних для вагону СВ пляшечок з мінеральною водою. При зверненні до провідника він нам їх видав, звичайно, діставши з нижньої полки шафи, але невже це нормально для вагону класу люкс?»,зазначається у дописі на сторінці “Громадський контроль «Укрзалізниці»”.

Фото: “Громадський контроль «Укрзалізниці»” Фото: “Громадський контроль «Укрзалізниці»” Фото: “Громадський контроль «Укрзалізниці»”

 

 

 

 

Tags: поїзд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.