Львівські парки наступного тижня оброблятимуть від кліщів. Графік

Стрийський парк та Парк культури планують обробляти 19 травня.

Із понеділка, 17 травня, парки Львова почнуть обробляти від кліщів. Про це Tvoemisto.tv розповів директор ОКП ЛОР «Профілактична дезінфекція» Роман Добуш.

Читайте також: «Хвороба з тисячами облич». Як львів'янка бореться із укусом кліща

«Зараз якраз все погоджується з містом. Розпочати плануємо з понеділка, з Шевченківського району. Але головною передумовою є хороша погода. На вулиці для цього має бути сухо, без дощів. І температура повітря має бути від +10С», – говорить він.

За словами керівника підприємства, обробку робитимуть акарицидним препаратом «Ципертрин», який сертифікований в Україні і не несе небезпеки для людей.

«В тій концентрації, якій він потраплятиме на людей чи домашніх тварин, цей засіб не становить небезпеки. Але все-таки ми рекомендуємо утримуватися від прогулянок парками в день їх обробки», – говорить Роман Добуш.

Графік обробки парків у Львові:

В понеділок, 17 травня, планують обробити такі відпочинкові зони: парк «Кортумова гора», «700-річчя Львова», «Замарстинівський», парк ім. Івана Франка, парк «Під Голоском».

У вівторок, 18 травня, оброблятимуть: парк «Високий замок», Снопківський парк, парк «Залізна вода», Архангела Михаїла на вулиці Стрийській, парк «Знесіння».

У середу, 19 травня, на черзі: зелена зона «Майорівка», лісопарк «Погулянка», парк «Личаківський», у тому числі пагорб Слави, Стрийський парк, Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

У четвер, 20 травня, акарицидна обробка відбудеться у відпочинковій зоні «Піскові озера», «Горіховий гай», парк «Скнилівський», Левандівський парк, Бондарівка, зелена зона на вул. Роксоляни, парк «Кольонія».

У п’ятницю, 21 травня, – парк ім. Івана Виговського, зелена зона «Левандівське озеро», лісопарк «Білогорща».

Нагадаємо, з початку цього року з приводу укусів кліщів у Львівській області до медиків звернулися понад 40 людей, а хворобу Лайма діагностували в 11 осіб. Чим небезпечна ця хвороба і які вона має наслідки, читайте в історії модераторки групи у Фейсбук «Лайм Україна» «Хвороба з тисячами облич».

Анна Чистякова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.