“Вбиті” “Укрпоштою” бджоли воскресли: з’явилося відео ожилих комах

 

Скандал з убієнними “Укрпоштою” бджолами отримав несподіване продовження. Так, комахи, які ще день тому були нібито мертвими, почали оживати.

Як пише “РБК-Україна”, на сайті пошти навіть з’явилося відео підтвердження “воскресіння” закарпатських бджіл.

“Вчора, практично всі ЗМІ повідомили, що з вини Укрпошти загинуло 8 мільйонів бджіл. Окрема тема — хто встиг порахувати їх трупи (8 мільйонів секунд = 92 дні) і чия вина, але залишимо це за дужками, поки йде розслідування. Важливо інше — сьогодні вже 118 ящиків бджіл вашими і нашими зусиллями (молитвами) воскресли, і це не жарт”, — написав голова Укрпошти Ігор Смілянський, у своєму “Facebook”.

“Так що якщо кому що треба воскресити, я не знаю — віру у світле майбутнє, економіку України або щось ще — звертайтеся”, — пожартував Смілянський.

Як розповіли в прес-службі “Укрпошти”, в 118 ящиках з 300, які прибули до Іршавського відділення, всі бджоли виявилися живими.

“Комахи, які ще вчора здавалися мертвими, ймовірно, перебували в стадії пригнічення або спокою. Зараз комахи відновлюють активність”, — йдеться в повідомленні.

 

Зараз коробки з бджолами повертають відправникам, які вже формують нову партію комах для відправки. Частину “реанімованих” бджіл відправники планують повторно переслати замовникам.

Відео зі складу, де тимчасово зберігаються коробки з бджолами

Як таке може бути?

У Союзі пасічників України кажуть, що стан пригнічення у бджіл може бути викликаний нестачею свіжого повітря, особливо якщо кількість бджіл перевищує рекомендовану норму, тому що велика кількість бджіл активно рухається всередині коробки, температура в ній підвищується, а вентиляція в кузові не регулюється.

Також бджоли можуть увійти в стан підвищеної активності й через надмірну вологість, яку бджоли не можуть виділити зі свого організму, що може привести до заварювання, якщо в рамці замість меду свіжий нектар.

Як повідомлялося, під час транспортування загинули 8 мільйонів бджіл, яких відправили “Укрпоштою” із Закарпаття.

 

 

 

 

Tags: бджоли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.