У Львові водій маршрутки вимагав гроші та накричав на школяра (фото)

 

Сьогодні водій маршрутки вимагав гроші і накричав на школяра-шестикласника. Про інцидент повідомив львівський журналіст Степан Грицюк, у “Facebook”.

“Вже не раз особисто стикаюся з неприємною ситуацією, коли в мого малого, який їде до школи чи повертається додому вимагають оплату за проїзд у маршрутках. Недавно не мав біля себе грошей, то водій безцеремонно виставив його за двері, незважаючи на те, що падав сильний дощ. Коли ж стоїть сам на зупинці й водії бачать, що то дитина, на якій не зароблять, то просто не зупиняються. Сьогодні от знову дзвонить і скаржиться, що на нього накричали і вимагали гроші. Добре, що цього разу встиг сфотографувати маршрутку і номер”, — написав журналіст.

 

Журналіст додав, що це вже не перший інцидент. Переважно водії просто не зупиняються, коли бачать на зупинці дитину.

“Хочеться спитати — а в перевізників справді така халепа, що вимагають гроші в шестикласника? Чи це водіям так мало необлікованої готівки, що заробляють і на школярах? Бо якщо так, то може керівникам міста варто подумати і запускати на маршрути лише адекватних перевізників, які не будуть дітей за двері виганяти? Вже не кажучи про якісний транспорт, бо випускають на дороги, якісь скрипучі будки на колесах, що димлять, як ленінські локомотиви”, — додав Степан Грицюк.

Нагадаємо, що у Львові з 1 вересня і до закінчення навчального року школярі мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті Львова (за умови пред’явлення учнівського квитка).

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.