На Львівщині можуть підняти вартість проїзду на приміських напрямках

Перевізники на приміських, міжміських та обласних маршрутах самостійно можуть коригувати тарифи на проїзд, відповідно до своїх витрат.

На приміських маршрутах Львівщини можуть підвищити мінімальну вартість проїзду на 20%, тобто від 10 до 12 грн. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

«Мінімальна вартість на приміських маршрутках від грудня минулого року становить 10 грн, але не виключено, що через те, що приміські перевізники зараз сплачують ПДВ, вартість може змінитися до 12 грн», – каже він.

Читайте також: Приватний перевізник у Львові придбав вживані автобуси, що мають виїхати на маршрут №53

Наразі рішення стосовно цього немає. Водночас перевізники на приміських, міжміських та обласних маршрутах самостійно можуть коригувати тарифи на проїзд, відповідно до своїх витрат.

Нагадаємо, що з грудня минулого року перевізники Львівщини збільшили вартість проїзду на приміських напрямках. Ціна зросла здебільшого на 10-15 %. Перевізники тоді пов’язували це зі зменшенням пасажиропотоку. Окрім цього, від учора, 27 травня, у Львові теж подорожчав проїзд в громадському транспорті.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.