У сезон «тиші» в горах Львівщини влаштували трофі-експедицію

Екоінспекція встановлює осіб, які брали участь та організували  трофі-експедицію на позашляховиках у Карпатах на території Львівщини в сезон «тиші». Про це інформує Державна екологічна служба у Львівській області.

До екоінспекції надійшли звернення громадян стосовно проведення трофі-експедиції «Карпатський кордон-2021» 7-10 травня у горах Львівщини. Захід відбувався у сезон «тиші». У зв’язку з цим зараз екоінспекція встановлює осіб, що організували трофі-експедиції та взяли у ній участь.

«З цією метою Інспекцією направлено запити у НПП «Бойківщина», Турківське ДЛГП «Галсільліс», Славське ДЛГП «Галсільліс», ДП «Славське ЛГ», ДП «Боринське ЛГ», Стрийську та Самбірську райдержадміністрації, Козівську, Славську та Боринську територіальні громади щодо надання інформації з приводу  проведення на їх території вищезгаданої трофі-експедиції із наданням всіх наявних документів щодо погодження даного заходу (звернення, листи, погодження тощо)», – зазначають в екоінспекції.

Для встановлення власників транспортних засобів, місця їх реєстрації, які були ідентифіковані заявниками та державними інспекторами під час перегляду відеороликів на інтернет-ресурсах, скеровано листи в Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській області.

Також інспекція вимагає письмове пояснення від координатора заходу та керівника Львівського позашляхового клубу «4х4», на сайті якого розміщено всю інформацію щодо проведення даного заходу.

Зазначимо, з 1 квітня по 15 червня на Львівщині – сезон «тиші» задля охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин. У цей час забороняється проведення заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Мова йде про проведення вибухових робіт, запуск феєрверків, здійснення санітарних рубок лісу, проведення ралі, трофі-рейдів та інших змагань на транспортних засобах.

В екоінпекції додають, що учасників та оргнаізаторів трофі-експедиції на Львівщині можуть притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтею 39 Закону України «Про тваринний світ» та статтею 16 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Фото: екоінспекція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.