90% IT-івців Львівщини працює за аутсорсингом: турецькі бізнесмени запропонували ІТ-форум

На Львівщині планують організувати турецько-український ІТ-форум і розвивати співпрацю з турецькими бізнесменами в інших галузях.

Про це сьогодні йшлося на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького з представниками Міжнародної асоціації українських та турецьких бізнесменів (TUID), пише DailyLviv.

“Досвід співпраці області з турецькими компаніями має досить позитивні результати. Турецькі компанії розбудовують дорожню інфраструктуру в області, а завдяки турецьким авіалініям розвивається сфера туризму”, – зазначив Максим Козицький.

Сторони обговорили співпрацю у розвитку ІТ-сфері на Львівщині.

“Наш регіон славиться стрімкими темпами розвитку ІТ-сектору. Станом на сьогодні в ІТ індустрії зайнято близько 20 тисяч працівників, 90% з яких надають аутсорсингові послуги. Щорічно вузи Львівщини випускають в середньому 4 тисячі спеціалістів відповідної галузі. Щорічно зайнятість у ІТ індустрії збільшується на 25-30%”, – підкреслив очільник Львівщини.  

Турецькі партнери висловили зацікавлення в тому, щоб сфера процвітала. З цією метою планують організувати у Львові турецько-український ІТ-форум.

Наступний етап співпрраці –  розвиток індустріальних парків. За словами Максима Козицького, зараз у Львівській області їх налічується 8 та ще 3 є на етапі формування. Турецькі бізнесмени  розглядають наш регіон як платформу для інвестування в ці об’єкти.

Щодо розвитку освітньої галузі, турецькі бізнесмени зазначили, що Львівщина славиться провідними вищими навчальними закладами, які випускають кваліфікованих фаівців. Під час зустрічі висловили ідею організувати в майбутньому програму обміну студентами між Україною та Туреччиною.  

“Безумовно, Львівська область має великий потенціал для економічного розвитку. Ми відкриті та готові до співпраці у різноманітних галузях. Дякую шановним гостям за зустріч і бажаю нам успішно реалізувати усі плани”, – наголосив голова Львівської ОДА.

Максим Козицьккий запросив партнерів відвідати вересневий Форум медичного туризму у Львові та Міжнародний економічний форум, що відбудеться у кінці жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.