Авіакомпанії Lufthansa та Austrian Airlines суттєво збільшили кількість рейсів зі Львова

Частоту рейсів збільшать до Франкфурта та Відня.

Найбільша авіакомпанія Німеччини та Європи Lufthansa та австрійська авіакомпанія Austrian Airlines із аеропорту «Львів» збільшила кількість рейсів до Франкфурта та Відня, повідомляє Міжнародний аеропорт «Львів».

«Раді повідомити про збільшення частоти виконання рейсів до Франкфурта від авіакомпанії Lufthansa з 3 до 6 рейсів у тиждень», – йдеться у повідомленні.

Зараз рейси виконуються по середах, п'ятницях та неділях. З 1 червня у Франкфурт польоти почнуться ще по вівторках і четвергах, а з 14 червня – по понеділках.

Авіакомпанія Austrian Airlines збільшить частоту виконання рейсів до Відня аж до 11 рейсів у тиждень.

Зараз здійснюються 3 рейси по понеділках, четвергах та неділях. Крім виконання цих рейсів з 30 червня виконуватимуть рейси по середах та п'ятницях у обідній чаc.

2 липня запустять нічні рейси по понеділках, середах та п'ятницях. А з 3 серпня дні виконання зміняться на вівторок, четвер, п'ятницю і суботу (авіакомпанія ще не подала запит на продовження виконання рейсу по п'ятницях з 3 серпня, але на сайті перевізника квитки продаються).

з 6 липня рейси почнуть виконуватися по вівторках. А з 7 серпня нас чекають рейси по суботах.

Придбати квитки можна тут і тут.

Нагадаємо, що минулого року львівське летовище вперше випередило в загальному рейтингу аеропорт Жуляни. Зокрема, за підсумками січня-вересня 2020 року другим за Борисполем вперше став Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, який відсунув Жуляни на третю позицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.