Ексомбудсменка стала адвокаткою партії Шарія

 

Колишня уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська стала адвокаткою “Партії Шарія”. Про це повідомила очільниця партії Ольга Шарій, передає Новинарня.

“До нашої команди приєднується ексзаступниця міністра юстиції, та уповноважена Верховної Ради з прав людини 2012-2017 рр. Валерія Лутковська”, – повідомила Ольга Шарій.

“Я побачила багато чого в матеріалах, але, якщо можна, буду розповідати про це не в прямому ефірі, а, все ж таки, в суді… Очікування мої – на справедливе правосуддя”, – сказала Лутковська.

 

Нагадаємо, 1 березня СБУ повідомила, що виявила порушення під час реєстрації “Партії Шарія”, зокрема факт внесення свідомо неправдивих даних під час перереєстрації політсили. Провадження відкрили за ст. 358 Кримінального кодексу — підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

Валерія Лутковська 24 квітня 2012 року обрана з другої спроби Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.  28 квітня 2017 року завершилася 5-річна каденція Лутковської на посаді уповноваженого ВРУ з прав людини.

До 11 лютого 2020 року була представницею України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.