У парку Франка проведуть Відкритий Кубок Львова зі стронгмену

Кубок Львова стане одним з етапів відбору спортсменів на престижний турнір «Найсильніша людина України».

Сьогодні, 29 травня, у парку імені Івана Франка, що на вул. Університетській, відбудеться перший Відкритий Кубок Львова зі стронгмену. Початок змагань о 15.00 год, повідомляє ЛМР.

Перед початком першого Відкритого Кубка Львова організатори плануцють провести благодійний турнір для бійців АТО та їх дітей. Участь у цих змаганнях братимуть вісім пар (батько і син).

Читайте також: Атлет зі Львова встановив рекорд України

Перший Відкритий Кубок Львова зі стронгмену одразу матиме статус міжнародного, оскільки участь у ньому візьмуть іноземні атлети. Свою заявку на участь уже подали спортсмени з Литви, Польщі, Угорщини та Словаччини.

Перед львівською публікою також виступатимуть і титуловані українські спортсмени: два чемпіони світу зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кг – Віталій Герасимов з Дніпра та Олександр Кочергін з Чернівців. Останній є також багаторазовим призером престижного турніру «Богатир Року». У Львові також виступить у новоспечений чемпіон України Денис Бережник з Хуста (Закарпатська обл.).

Львівщину представлятиме Роман Лук’янчук, який два тижні тому у Києві на чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту.

Відкритий Кубок Львова зі стронгмену стане одним з етапів відбору спортсменів на престижний турнір «Найсильніша людина України».

Нагадаємо, що минулого року у Львові встановили рекорд із перетягування трамваїв Концерну «Електрон». Спортсмени протягнули одразу три зчеплені трамваї, вагою 92,2 тонни дистанцією в більш ніж 19 м за 1 хв 45,25 с.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.