Україна планує побудувати на кордоні 35 прикордонних інспекційних постів

Кабмін затвердив порядок використання коштів для будівництва прикордонних інспекційних постів. У 2021 році на проект передбачені 225 млн грн, які спрямують на будівництво постів, а також створення електронної системи з вимогами до безпеки харчових продуктів і ринків експорту.

Як повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, це означає, що будь-який український аграрій зможе зайти на відповідний сайт і ознайомитися там з вимогами до своєї продукції на будь-якому іноземному ринку, куди він планує постачати свої товари, пише DailyLviv.

Денис Шмигаль також зазначив, що за останній час відкрито 8 нових ринків в країнах Африки і Південної Америки.

«Підтримка наших експортерів дає свій результат, і вона буде посилена, зокрема, через активну роботу« Експортно-кредитного агентства (ЕКА) », – додав Денис Шмигаль.

До середини 2022 Україна планує побудувати на своєму кордоні 35 прикордонних інспекційних постів, які повинні повністю відповідати вимогам Європейського Союзу.

Нагадаємо, будівництво сучасних прикордонних інспекційних постів відбуватиметься у межах Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.