Як працюватиме перший в Україні Центр вакцинації проти COVID-19 (фото)

Центр вакцинації на «Арені Львів» готовий завтра приймати перших відвідувачів.

Очільник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький розповів, як він працюватиме на власній сторінці у Facebook.

  • На вході у Центр відвідувачів зустріне адміністратор, він виміряє температуру та перевірить за списком осіб, що прийшли на вакцинацію.

«Охорона впускатиме людей по списках – без супроводжуючих осіб. Тому попередньо прошу: дітей, по можливості, з собою не брати», – зазначив Максим Козицький.

  • У приміщенні передбачено дві вакцинаційні зони та зона очікування. На місці чергуватиме карета швидкої допомоги. Щепитимуть вакциною «Coronavac».

1 з 2

«Облаштували Центр вакцинації завдяки об’єднанню зусиль облдержадміністрації, міста та ІТ-кластеру м. Львова – порядок проведення вакцинації працівників ІТ-сфери, напрацьований у кластері, взяли за основу роботи Центру. У зв’язку з цим, у вихідні дні, одночасно з особами зі списку очікування додатку «Дія», додатково вакцинуватимуть працівників ІТ-сфери – попередньо у першу зміну, з 10:00 до 15:00. З 15:00 до 19:00 – осіб з додатку «Дія», першочергово старших 60 років», – йдеться в його дописі.

Крім цього, до Центру вакцинації мешканці зможуть доїхати безкоштовно. Автобус відправлятиметься з площі Петрушевича у Львові.

Графік руху:

  • Виїзд з пл. Є. Петрушевича: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.
  • Виїзд з Арени «Львів»: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.