У Львові відбулася акція підтримки пекарні «Кримська перепічка»

 

Вчора, 29 травня, у Львові пройшла акція на підтримку бізнесу переселенців із Криму. Про це пише о32.ua.

Заснована переселенцями із Криму пекарня «Кримська перепічка», яка працює у Сихівському районі міста вимушена була звернутися до львівʼян за підтримкою. Понад тиждень тому власники пекарні отримали листа від власника ТЦ «ІнтерСІТІ» компанії «Iнтергал-Буд Львів». Компанія вимагає від орендарів торгового центру достроково звільнити приміщення упродовж 30 днів — для проведення капітального ремонту. Орендарі вважають таку вимогу порушенням угоди про оренду, адже, за документами, можуть працювати до 30 листопада 2021 року інформує пекарня «Кримська перепічка».

Як вважають власники пекарні, це де-факто означає повне закриття для їх бізнесу.

«Кримська перепічка» не потрібна! Під приводом ремонту нас намагаються викинути з “ІнтерСіті”! Дежавю через 7 років знову…

 

Листи “щастя” отримали всі орендарі першого поверху! Десятки підприємців та сотня працівників під час карантину залишаються без роботи!».

Також зʼявилася інформація, що після ремонту на перший поверх «ІнтерСІТІ» має заїхати велика торгова мережа продуктового магазину.

На акцію підтримки кримчан прийшло багато мешканців Сихова, які вважають, що пекарня вже стала для району своєрідним соціально-культурним закладом.

Учасники акції на підтримку «Кримської перепічки» вийшли на акцію з плакатами: «Не руйнуйте дім у Львові», «Ремонт це не виселення», «Дайте нам працювати», «Ні знищенню громадського простора».

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.