До уваги водіїв: відзавтра буде перекрито рух транспорту на частині вул. Шевченка від вул. Залізничної до вул. Єрошенка (схема)

 

З 08:00 год 1 червня і до 20:00 год 31 грудня 2021 р., буде перекрито рух транспорту на вул. Шевченка, на ділянці від вул. Залізничної до вул. Єрошенка. Роботи проводить підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор», повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху. 

За інформацією управління транспорту ЛМР міські автобусні маршрути № 17 та № 61 тимчасово курсуватимуть за зміненою схемою руху.

Міський автобусний маршрут № 17, який курсує із вул. Рудненської до вул. Миколайчука здійснюватиме об’їзд наступними вулицями:

 

  • у напрямку руху з мікрорайону «Левандівка»:

вул. Левандівська–нова розв’язка (квазікільце)–вул. Залізнична–вул. Ясна–вул. Комарова–вул. Сорохтея–вул. Бортнянського–вул. Юнаківа–вул. Шевченка–далі за маршрутом;

  • у зворотному напрямку:

вул. Шевченка–вул. Юнаківа–вул. Бортнянського–вул. Сорохтея–вул. Комарова–вул. Ясна–вул. Залізнична–нова розв’язка (квазікільце)–вул. Шевченка–вул. Левандівська–далі за маршрутом.

Міський автобусний маршрут № 61, який курсує із с. Підрясне до с. Підбірці, здійснюватиме об’їзд наступними вулицями:

  • у напрямку руху з мікрорайону Рясне:

вул. Шевченка–вул. Ковча–вул. Винниця–вул. Тунельна–вул. Варшавська–пр. В. Чорновола–пл. Різні–далі за маршрутом;

  • у зворотному напрямку:

пл. Різні–пр. В. Чорновола–вул. Варшавська–вул. Тунельна–вул. Винниця–вул. Ковча–вул. Шевченка–далі за маршрутом.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.