У львівській дитячій лікарні на Орлика запрацював надсучасний рентген (фото)

 

У міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. П.Орлика у Львові запрацював високотехнологічний рентгенапарат. Рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 для рентгенологічного відділення було придбано за кошти міського бюджету на умовах лізингу. Про це повідомив головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт, повідомили у пресслужбі ЛМР.

Зі слів лікаря, рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 з функцією томосинтезу і платформою цифрової обробки зображень є надсучасним у світі медицині. Такий апарат є третім в Україні після Києва та Харкова і є надзвичайно важливим для надання якісної невідкладної допомоги.

«Система R/F апарату забезпечує повне достовірне деталізоване зображення великих анатомічних ділянок, таких як хребет або нижні кінцівки, на одному знімку, що є цінним інструментом для ортопедів-травматологів та хірургів усіх профілів. Функція томосинтезу дозволяє на 80% замінити мультиспіральну комп’ютерну томографію і, таким чином, уникнути високих доз опромінення для обстеження органів грудної клітки з метою верифікації змін легеневої тканини, тому є особливо важливою для дітей в період епідемії СOVID-19», – пояснив Дмитро Квіт.

 

Важливо, що швидкість роботи цифрових систем дозволяє негайно візуалізувати результати обстеження, що значно прискорює лікувально-діагностичний процес у медзакладі. Такі технології дозволяють проводити дистанційне консультування пацієнтів у вузьких профільних спеціалістів з будь-якої клініки України чи інших країн світу.

Окрім того, в режимі онлайн-обстеження, завдяки медичній інформаційній системі, будь-який лікар дитячої лікарні на Орлика може спостерігати за процесом обстеження з будь-якого робочого місця.

«Функція T-SMART рентгену забезпечує нівелювання артефактів від металу. Можливості цього комплексу також є дуже широкими для всіх видів спеціалізованих рентгенконтрастних обстежень з метою верифікації динамічних функцій шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи та серцево-судинної системи. Також програмне забезпечення приладу дозволяє успішно суміщати його можливості з ендоскопічними методами оперативного хірургічного лікування всіх органів і систем, зокрема, стає доступною лінійна ангіографія», – додав головний лікар дитячої лікарні.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.