Де автобусні маршрути № 17 і № 61 у Львові об’їжджатимуть вулицю Шевченка

З 1 червня розпочнеться третій етап реконструкції вул. Шевченка у Львові.

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, роботи розпочнуться на відрізку від вул. Залізнична до вул. Єрошенка. Оскільки ця ділянка вулиці буде перекрита для руху транспорту, міські автобусні маршрути № 17 і № 61 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Ремонт на вул. Шевченка розпочинається з 1 червня. Роботи будуть розпочинатися в частині від вул. Єрошенка до вул. Залізнична. Тому лише ця ділянка буде перекрита для руху автомобілів. Ділянку від вул. Єрошенка до вул. Ярослава Мудрого будемо поетапно брати в роботу. Та зараз вона буде відкритою для проїзду. Про наступні перекриття будемо повідомляти.

Відзначу, що реконструкція всієї вул. Шевченка йде в одній концепції. Дві ділянки ми вже відремонтували і залишається з’єднати їх з третьою. Повністю завершена вулиця позитивно впливатиме на рух транспорту, велосипедистів, буде зручною для пішоходів. Адже там буде чотири смуги для руху транспорту, які в напрямку до центру плавно зменшаться до трьох. Буде смуга для громадського транспорту, будуть замінені світлофорні об’єкти, влаштовані хідники, велодоріжки.

Також в майбутньому буде ще четвертий етап реконструкції вул. Шевченка – від вул. Левандівської до вул. Ковча. У цій частині буде передбачено влаштування пересадкового вузла для приміських автомобілів», – повідомив Андрій Білий.

За інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку із зміною організації дорожнього руху внаслідок проведення реконструкції вул. Шевченка, міські автобусні маршрути № 17 та № 61 тимчасово курсуватимуть зі зміненою схемою руху.

Міський автобусний маршрут № 17, який курсує із вул. Рудненської до вул. Миколайчука здійснюватиме об’їзд такими вулицями:

у напрямку руху з мікрорайону «Левандівка»:

вул. Левандівська – нова розв’язка (квазікільце) – вул. Залізнична – вул. Ясна – вул. Комарова – вул. Сорохтея – вул. Бортнянського – вул. Юнаківа – вул. Шевченка – далі за маршрутом;

у зворотному напрямку:

вул. Шевченка – вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Сорохтея – вул. Комарова – вул. Ясна – вул. Залізнична – нова розв’язка (квазікільце) – вул. Шевченка – вул. Левандівська – далі за маршрутом.

Міський автобусний маршрут № 61, який курсує із с. Підрясне до с. Підбірці, здійснюватиме об’їзд такими вулицями:

у напрямку руху з мікрорайону Рясне:

вул. Шевченка – вул. Ковча – вул. Винниця – вул. Тунельна – вул. Варшавська – пр. В. Чорновола – пл. Різні – далі за маршрутом;

у зворотному напрямку:

пл. Різні – пр. В. Чорновола – вул. Варшавська – вул. Тунельна – вул. Винниця – вул. Ковча – вул. Шевченка – далі за маршрутом.

З 1 червня автобусні маршрути № 17 і № 61 у Львові курсуватимуть за зміненими маршрутами. Схема

З 28 травня і до кінця року буде перекрито рух транспорту на новому відрізку вулиці Степана Бандери. Схема об’їзду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.