Львівгаз та Львівгаз збут отримали доступ до Реєстру територіальної громади Львівської МТГ

Відтепер АТ «Львівгаз» та ТОВ «Львівгаз збут» мають доступом до Реєстру територіальної громади. Тож мешканцям не буде потреби для підтвердження кількості зареєстрованих у житлі осіб йти в ЦНАП і замовляти паперову довідку.

Про це розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик, пише DailyLviv.

«Ми рухаємось далі в частині обміну даними без участі клієнта. У жовтні рішенням виконавчого комітету ми дозволили виконавцям житлово-комунальних послуг підключення до Реєстру територіальної громади Львова, щоб отримувати інформацію про зареєстрованих осіб без участі мешканців. А це означає скасування десятків тисяч паперових довідок.

І маємо чудовий результат – для звернення до ЛМКП «Львівводоканал», ЛКП «Львівтеплоенерго», ЛКП «Залізничнетеплоенерго», АТ «Львівгаз», ТОВ «Львівгаз збут» не потрібно йти в ЦНАП і замовляти паперову довідку. Усі дані підприємство перевірить самостійно – звісно, за умови наявності інформації про вас. Наступне до підключення сервісу – ВАТ «Львівобленерго», – повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

Отже, для мешканців запроваджено такі важливі та актуальні зміни:

    проста комунікація мешканців з цими установами – відтепер мешканцям не потрібно особисто звертатись до згаданих установ для підтвердження кількості зареєстрованих осіб у житлі за наявності актуальних оновлених даних у Реєстрі територіальної громади м. Львова.
    не потрібно замовляти у ЦНАП довідки щодо інформації про кількість зареєстрованих осіб в помешканні.
    не потрібно замовляти довідки про реєстрацію місця проживання.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР № 968 від 30.10.2020 «Про спрощення інформування мешканцями суб’єктів господарювання, які виступають виконавцями житлово-комунальних послуг, про зміну кількості зареєстрованих осіб», виконавці житлово-комунальних послуг можуть самостійно отримувати інформацію щодо кількості зареєстрованих у житлі споживача осіб та їх зміну у Реєстрі територіальної громади м. Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.