На Львівщині після дощів обвалилася відремонтована дорога Бориня – Боберка

Наступні дощі можуть призвести до ще більшого зсуву дороги.

На дорозі Бориня – Боберка, у селі Н. Яблунька, що на Львівщині, після дощів обвалилось приблизно 1,5 метри дороги. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Самбірської районної ради Роман Думич.

За його словами, оскільки синоптики знову прогнозують дощі, це може загрожувати ще більшому зсуву та повній ізоляції мешканців трьох сіл – В. Яблунька, Шандровець, Боберка, де проживає приблизно 7 тис. населення.

«Велика загроза, що в ці села не проїдуть екстренні медична та пожежна служби, громадський транспорт, а також не доставлять товарів першої необхідності, адже це єдиний шлях і об'їзду організувати не має можливості», – написав Роман Думич.

Читайте також: Які дороги на Львівщині ремонтуватимуть у 2021 році. Перелік

Нагадаємо, дорога Бориня – Боберка є частиною Малого карпатського кола і має протяжність майже 30 кілометрів. Загальна вартість ремонтних робіт становить близько 420 млн гривень. Ця дорога вестиме до майбутнього нового пункту пропуску «Боберка – Смольник». Наприкінці минулого року дорожники відремонтували 5 кілометрів автомобільної дороги Бориня – Боберка із запланованих 10-ти.

1 Відповідь

  1. Ні один автодорець не постраждав і не постраждає..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.