Схема: у центрі Львова змінять правила руху

У Львові змінять схему організації дорожнього руху на перехрестях вулиць Джерельна – Хімічна – Єрошенка – Під Дубом. Це має розвантажити їх та зробити безпечнішими. Читайте новини Львова на VG Львів.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Як повідомив Tvoemisto.tv керівник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів, для цього мають нанести розмітку та встановити знаки.

«Це умовно два перехрестя, які суміщені між собою. Разом із спеціалістами ми розробили попередню схему руху, оскільки за останній час там збільшилося навантаження. Багато людей намагаються об’їжджати проспект Чорновола», – зазначив він.

Схема: tvoemisto.tv. Автор: Володимир Харчихін

Зазвичай на цих вулицях відбуваються дрібні ДТП, втім, істують ризики серйозніших аварій.

«Ми собі поставили завдання – врегулювати це перехрестя, чітко промалювати траєкторію руху, щоби більше плавно і врегулювано рухався транспорт. Плануємо зробити розмітку і поставити знаки. Таким чином, ми зможемо збільшити кількість смуг руху і покращити пересування в основних напрямках», – додає він.

Нагадаємо, на найбільш проблемних перехрестях Львова змінять організацію руху. Управління транспорту Львівської міської ради виявили 16 таких перехресть.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.