У Львові 69-річного пенсіонера засудили за листи з порнографією

 

Сихівський районний суд виніс вирок 69-річному львів’янину, який надсилав листи з нецензурними словами та порнографічними зображення у Сихівську районну адміністрацію у Львові та у Вищу кваліфікаційну дисциплінарну комісію адвокатури. Пенсіонера визнали винним у розповсюджені порнографії і призначили рік умовного покарання.

Як інформує “Zaxid.net”, у вироку суду вказано, що у жовтні 2020 року житель Сихова Василь Верескун надіслав чотири листи у Вищу кваліфікаційну дисциплінарну комісію адвокатури. До листів він прикріпив порнографічні зображення, які знайшов в інтернеті. У судовому вироку не вказано, про що саме писав Василь Верескун у своїх листах, і з якою метою він це робив.

 

Окрім того, Василь Верескун надіслав три листи з матюками та порнографічними картинками у Сихівську районну адміністрацію.

Під час засідання 27 листопада 2021 року суддя Сихівського райсуду Софія Чорна визнала Василя Верескуна винним у розповсюдженні порнографії та призначила йому рік іспитового терміну. Протягом цього часу Василь Верескун має повідомляти органам пробації про зміну місця проживання чи роботи, а також час від часу з’являтись для реєстрації.

Про 69-річного львів’янина Василя Верескуна відомо небагато. Його ім’я кілька разів фігурувало у судових справах. У квітні Сихівський районний суд залишив без розгляду позов Верескуна проти сім’ї львів’ян щодо самовільно розширеної квартири. А ще торік ЛКП «Під Зуброю» стягнуло з Верескуна 5 тис грн боргів за комунальні послуги. Василь Верескун керує Львівської обласною благодійної організації «Допомога родинам Чорнобиля».

 

 

 

 

 

Tags: порнографія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.