У Львові розширять перехрестя на розі Чорновола – Під Дубом

Реконструкція розпочнеться 10 червня.

У Львові на перехресті вулиць Чорновола – Під Дубом посунуть тротуар, розширять проїжджу частину та випрямлять напрям руху транспорту. Про це Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів.

Читайте також: У центрі Львова планують врегулювати рух на двох проблемних перехрестях

Як уточнив Тvoemisto.tv керівник відділу комунального господарства Галицької РА Віктор Дубиняк, роботи із реконструкції перехрестя планують розпочати 10 червня.

«Плануємо розширення проїжджої частини, адже громадський транспорт ледве вписується на перехресті та виїжджає на бордюр. До того ж, видимість для автотранспорту на цьому перехресті обмежена, а пропускна можливість тротуару є низькою – через це тут вже було кілька випадків трагічних ДТП», – говорить Віктор Дубиняк.

За його словами, підрядник вже визначений шляхом електронних торгів. Роботи виконуватиме ТзОВ «Галич БК». Вартість контракту реконструкції цього перехрестя 544 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Львові розробляють попередню схему організації дорожнього руху на перехрестях вулиць Джерельна – Хімічна – Єрошенка – Під Дубом, аби розвантажити їх та зробити безпечнішими.

Анна Чистякова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.